Organizácia školského roka 23/24
Zmena na pozícii riaditeľky Spojenej školy, J. Kráľa 39, Zlaté Moravce
Mgr. Lucia Farkašová
bola po úspešnom výberovom konaní,
od 6. 12. 2023 vymenovaná Regionálnym úradom školskej správy v Nitre
na pozíciu riaditeľky Spojenej školy, J. Kráľa 39, Zlaté Moravce
*******************************************************************************************
Organizácia šk. roka 2023/2024
Riaditeľka školy: Mgr. Martina Belicová
Zástupkyňa riad. školy – organizačná zložka ŠZŠ: Mgr. Lucia Farkašová (triedy A, B, C variantu, triedy pre žiakov s AU alebo ďalšími PVP s MP, Školský klub detí)
Zástupkyňa riad. školy – organizačná zložka ŠMŠ: Mgr. Lýdia Valkovičová
Trieda |
Ročník |
Triedny učiteľ
|
I. |
prvý |
PhDr. Kolenčíková |
II. |
druhý + tretí |
Mgr. Drienovská |
III. |
tretí |
Mgr. Levická |
IV. |
tretí + štvrtý |
Mgr. Zaťková |
V. |
štvrtý |
Mgr. Šramková |
VI. |
štvrtý + piaty |
Mgr. Páleníková |
VII. |
piaty + šiesty |
Mgr. Arpášová |
VIII. |
šiesty + siedmy |
Mgr. Lukáčová |
IX. |
siedmy + ôsmy |
Mgr. Zvolenská |
X. |
ôsmy + deviaty |
Mgr. Volentier |
XI. |
B1 variant |
Mgr. Gregorová - PA Paulová |
XII. |
B2 variant |
Mgr. Stolárová |
XIII. |
B3 variant |
PaedDr. Skačanová |
XIV. |
C variant |
Mgr. Brodňanová |
XV. |
AUT 1 |
Mgr. Korcsoková - PA Martišová |
XVI. |
AUT 2 |
Mgr. Katrincová – PA Lukačovičová |
XVII. |
ŠMŠ |
Mgr. Valkovičová (tried. uč.), Bc. Havettová, p. Podhorcová, Mgr. Buchlovičová |
Školské kluby detí |
|
ŠKD I |
p. Rumanková |
ŠKD II |
p. Kuťková |
ŠKD III |
p. Rekšáková |
Pedagogickí asistenti |
|
p. Paulová |
Trieda B1 |
p. Martišová |
Trieda AUT1 |
p. Lukačovičová |
Trieda AUT2 |
Koordinátori, výchovné poradenstvo |
|
Výchovný poradca |
Mgr. Zvolenská |
Školský koordinátor vo výchove a vzdelávaní - oblasť informatizácie a vzdelávania prostredníctvom IKT |
Mgr. Lukáčová
|
Školský koordinátor vo výchove a vzdelávaní - oblasť primárnej prevencie drogových závislostí a ďalších sociálno-patologických javov |
Mgr. Šramková |
Záujmové útvary 2023/2024 |
|||||
|
Názov |
Vedúci ZČ |
Počet žiakov |
Deň |
Čas |
1 |
Tančekovanie |
Mgr. Stolárová |
10 |
utorok |
13.30-14.30 |
2 |
Papierové všeličo |
Mgr. Zaťková |
9 |
štvrtok |
13.30-14.30 |
3 |
Divadelníček |
Mgr. Drienovská |
10 |
utorok |
13.30-14.30 |
4 |
Mladý hrnčiar |
PaedDr. Skačanová |
7 |
pondelok |
13.30-14.30 |
5 |
Neposlušný jazýček |
Mgr. Levická |
10 |
utorok |
13.30-14.30 |
6 |
Športové hry |
Mgr. Volentier |
11 |
streda |
13.30-14.30 |
7 |
Hravá matematika |
Mgr. Zvolenská |
11 |
streda |
13.30-14.30 |
8 |
Hudobný krúžok |
Mgr. Olexová |
8 |
streda |
13.30-14.30 |
9 |
Tanečný krúžok |
Mgr. Šramková |
11 |
streda |
13.30-14.30 |
10 |
Malý výtvarník |
Mgr. Arpášová |
10 |
utorok |
13.30-14.30 |
11 |
Vyskúšajko |
Mgr. Páleníková |
10 |
streda |
13.30-14.30 |
12 |
Veselé bavlnky |
Mgr. Gregorová |
9 |
streda |
13.30-14.30 |
13 |
Žabky – tanečno-pohybové hry |
PhDr. Kolenčíková |
10 |
streda |
12.30-13.30 |
|
Spolu |
|
126 |
|
|
Ostatní zamestnanci školy
Ekonómka školy: Miroslava Juríková
Školníčka: Jana Valentová
Údržbár: Juraj Farkaš
Upratovačka: Lucia Farkašová
Konzultačné hodiny VP Výchovný poradca Mgr. Zvolenská poskytuje konzultačné hodiny nasledovne: |
||
Deň |
Čas |
Vyučovacia hodina |
Utorok |
8.55 – 9.40 hod. |
2. hodina |
10.50 – 11.30 hod. |
4. hodina |
|
Piatok |
8.55 – 9.40 hod. |
2. hodina |
9.55 – 10.40 hod. |
3. hodina |
Termíny triednych aktívov „Rodičovské združenie“ |
||
Org. zložka |
Dátum |
Deň |
Špeciálna materská škola |
04.10.2023 |
streda |
20.03.2024 |
streda |
|
Špeciálna základná škola |
04.10.2023 |
streda |
20.03.2024 |
streda |
Termíny konania pohybových hier v prírode - ŠŽŠ |
||
|
Dátum/deň |
Triedy |
1. polrok |
27.10.2023 piatok |
A, B variant ŠZŠ |
2. polrok |
24.06.2024 pondelok |
A, B variant ŠZŠ |
Termíny zápisu žiakov do 1. ročníka ŠZŠ |
Zápis žiakov do prvého ročníka ŠZŠ pre školský rok 2024/2025 sa uskutoční 16. - 17. apríla 2024 (utorok – štvrtok) v čase od 10.00 hod. do 14.00 hod. v budove Spojenej školy, J. Kráľa 39, Zlaté Moravce. |
Termíny podávania žiadostí o prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie do ŠMŠ |
Podávanie žiadosti o prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie do ŠMŠ sa uskutoční v dňoch 2. – 31. mája 2024 v čase od 10.00 hod. do 14.00 hod. v budove Spojenej školy, J. Kráľa 39, Zlaté Moravce. |
Termíny podávania prihlášok na stredné školy |
Zákonný zástupca žiaka podáva prihlášku na vzdelávanie riaditeľovi strednej školy do 20.03.2024. |
Uchádzač so zdravotným znevýhodnením pripojí k prihláške na vzdelávanie vyjadrenie lekára so špecializáciou všeobecné lekárstvo o zdravotnej spôsobilosti študovať zvolený odbor vzdelávania. |
Uchádzač so zdravotným znevýhodnením pripojí k prihláške na vzdelávanie správu z diagnostického vyšetrenia vydanú zariadením poradenstva a prevencie, ktorá obsahuje návrh podporného opatrenia. |
Termíny konania prijímacích skúšok na stredné školy a termíny zverejnenia zoznamu uchádzačov podľa výsledkov prijímacieho konania pre školský rok 2024/2025 |
||||
Prehľad termínov konania prijímacích skúšok na stredné školy na školský rok 2024/25 – gymnáziá, stredné odborné školy, školy umeleckého priemyslu a konzervatóriá |
||||
Odbory
vzdelávania
|
Prvý termín |
Druhý termín |
||
Overenie špeciálnych schopností, zručností a nadania |
|
V prípade potreby vzhľadom n počet uchádzačov aj |
|
V prípade potreby vzhľadom n počet uchádzačov aj |
Vyžaduje sa |
29. apríl 2024 |
30. apríl 2024 a 26. apríl 2024 |
9. máj 2024 |
10. máj 2024 a 13. máj 2024 |
Nevyžaduje sa |
2. máj 2024 |
3. máj 2024 |
6. máj 2024 |
7. máj 2024 |
Termíny školských prázdnin v školskom roku 2023/2024 |
||||
Prázdniny |
Posledný deň vyučovania pred začiatkom prázdnin |
Termín prázdnin |
Začiatok vyučovania po prázdninách |
|
jesenné |
27. október 2023 (piatok) |
30. október - 31. október 2023 |
2. november 2023 (štvrtok) |
|
vianočné |
22. december 2023 (piatok) |
23. december 2023 - 5. január 2024 |
8. január 2024 (pondelok) |
|
jarné |
Banskobystrický kraj Žilinský kraj Trenčiansky kraj |
16. február 2024 (piatok) |
19. február – 23. február 2024 |
26. február 2024 (pondelok) |
Košický kraj Prešovský kraj |
23. február 2024 (piatok) |
26. február – 1. marec 2024 |
4. marec 2024 (pondelok) |
|
Bratislavský kraj Nitriansky kraj Trnavský kraj |
1. marec 2024 (piatok) |
4. marec – 8. marec 2024 |
11. marec 2024 (pondelok) |
|
veľkonočné |
27. marec 2024 (streda) |
28. marec – 2. apríl 2024 |
3. apríl 2024 (streda) |
|
letné |
28. jún 2024 (piatok) |
1. júl - 30. august 2024 |
2. september 2024 (pondelok) |
|
Prevádzka ŠMŠ sa počas mesiacov júl a august preruší nepretržite najmenej na tri týždne. |